firma JACK

PERSONEL JACK’A

Firma JACK Sewing Machine Co., Ltd

Firma Jack Sewing Machine Co.,Ltd, której siedziba główna mieści się w Taizhou w chińskiej prowincji Zhejiang, powstała w 1995 roku. Obecnie park maszynowy zajmuje powierzchnię ponad 270 tys. metrów kwadratowych, majątek wynosi  1,5 miliarda juanów (ok. 240 mln USD), a firma zatrudnia 3000 pracowników.

Od 2010 roku firma JACK jest niekwestionowanym liderem w światowej sprzedaży i rankingu producentów kompleksowych linii szwalniczych, zwłaszcza na polu stebnówek, overlocków i maszyn drabinkowych. Sieć sprzedaży i usług serwisowych obejmuje ponad 100 krajów i regionów na całym świecie. 

firma JACK

NOWY BIUROWIEC JACK’A

Jack Sewing Machine Co.,Ltd znajduje się w ścisłej czołówce pięciuset konkurencyjnych dużych chińskich przedsiębiorstw oraz w pierwszej setce najlepiej rozwijających się firm w Chinach.  Firma może pochwalić się także dużym centrum badawczo-rozwojowym oraz roboczymi stacjami naukowymi.

firma JACK

TAIZHOU TOPCUT-BULLMER MECHANICAL AND ELECTRICAL CO. LTD.,TAIZHOU STREFA PRZEMYSŁOWA

JACK jest firmą znaną nie tylko w Chinach. Agresywnym rozwojem i ciągłym powiększaniem sieci partnerów i dystrybutorów – skutecznie propaguje swoją markę na całym świecie. Już dawno maszyny JACK pojawiły się w Europie, ale prawdziwa ekspansja marki rozpoczęła się kilka lat temu i z powodzeniem trwa nadal.